بستن

شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات  دموبن

آگاهی از شرایط استفاده

کاربر گرامی پیوستن شما را به جمع اعضای دموبن تبریک می گوییم. لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی دموبن به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت Demobon.ir هنگام استفاده از پروفایل شخصی، سایر خدمات ارائه شده توسط این سایت به معنای آگاه بودن، پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات دموبن است. توجه داشته باشید که ثبت نام و خرید بلیت تجربه نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین دموبن از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های دموبن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های دموبن تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت نام و خرید بلیت تجربه یا هرگونه استفاده از خدمات دموبن اقدام کند.

اعضای دموبن موافق موارد زیر هستند:

 1. کلیه کاربران دموبن ، با استفاده از خدمات و اطلاعات دموبن ، ملزم به پیروی از تمام خط‌مشی‌هایی که به‌واسطه ارائه این خدمات در اختیارشان قرار می‌گیرد، می‌باشند.
 1. بازدیدکنندگان دموبن ، اجازه سوء‌استفاده از هیچ‌یک از مطالب و سرویس‌های این وب‌سایت را ندارند. این سوء‌استفاده به شکل تداخل در سرویس‌های دموبن و یا تلاش برای دسترسی به آن‌ها، با استفاده از روشی به ‌جز رابط کاربری و دستورالعمل‌های ارائه‌شده توسط ما تعریف می‌شود.
 1. در صورت عدم تبعیت از شرایط یا خط‌مشی‌های ما و یا در صورت ایجاد هرگونه شک و شبهه نسبت به سوء عملکرد و یا نیت فرد، دموبن این حق را برای خود قائل است که از ارائه سرویس و خدمات به ایشان خودداری کرده و یا آن را به حالت تعلیق درآورد.
 1. استفاده از خدمات دموبن سبب نمی‌شود که مالکیت هرکدام از دارائی‌ها و حقوق معنوی موجود در سرویس‌های ما یا محتواهایی که افراد به آن‌ها دسترسی دارند، به ایشان تعلق بگیرد.
 1. افراد مجاز به حذف، ویرایش و ایجاد تغییر در اعلامیه‌های حقوقی نمایش داده‌شده در دموبن و سایر سرویس‌های وابسته به دموبن نمی‌باشند.
 1. استفاده، مرور و جستجوي افراد در سايت با مسئوليت شخصى خود ایشان صورت مى‌گيرد. دموبن تعهدى در قبال خسارات مستقيم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کيفرى، ناشى از دسترسى و استفاده افراد از سايت ندارد.
 1. هرگونه سوءاستفاده از نام دموبن و خدمات مرتبط غیرمجاز است.
 1. کاربران دموبن تأیید می‌نمایند که اطلاعات شخصی واقعی، دقیق، به‌روز و کامل که در فرم ثبت‌نام کاربر نیاز است را ارائه دهند و اطلاعات ثبت‌نام را حفظ کرده و به‌منظور حقیقی، دقیق، به‌روز بودن و کامل نگه‌داشتن آن در اسرع وقت آن را به‌روزرسانی کنند. در صورت ارائه اطلاعات غیرواقعی، ناصحیح، قدیمی یا ناقص، یا محرز شدن برای دموبن که این اطلاعات غیرواقعی، ناصحیح، قدیمی یا ناقص است، دموبن اجازه دارد تا دسترسی یا استفاده کاربر از چنین خدماتی را معلق کرده یا به آن خاتمه دهد.
 1. با تکمیل شدن مراحل ثبت‌نام، ممکن است از کاربر خواسته شود که برای خدماتی خاص یک نام کاربری و رمز عبور ارائه کند یا ممکن است یک نام کاربری و رمز عبور برای آن دریافت کند. این رمز عبور یا نام کاربری صرفاً برای استفاده انحصاری توسط او و غیرقابل انتقال خواهد بود. مسئولیت محرمانه نگه‌داشتن رمز عبور با کاربر است و مسئولیت کامل تمام فعالیت‌هایی که از طریق رمز عبور یا اشتراک او صورت می‌گیرد، متوجه ایشان است. کاربر می‌پذیرید که در صورت هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور یا حساب او و یا هرگونه نقض امنیت، در اسرع وقت ما را مطلع سازد. در صورت عدم رعایت این شرایط استفاده از طرف فرد، دموبن هیچ‌گونه مسئولیتی را برای از دست رفتن یا آسیب دیدن اطلاعات نمی‌پذیرد.
 1. چنانچه مشخص شود که فرد شرایط استفاده را نقض کرده است، دموبن دسترسی او به آن خدمات را بلافاصله و بدون اعلام قبلی حذف می‌کند.
 1. سايت دموبن در مقابل اطلاعات منتشر شده، مسئول نيست. اين اطلاعات توسط اشخاص و يا شرکت‌هاي ديگرى غير از سايت دموبن ایجادشده‌اند و سايت دموبن بستری ایجاد کرده که این اطلاعات را در اختیار کاربران گرامی قرار دهد.
 1. حفظ اطلاعات و رزومه های ثبت‌شده اعضای سایت در برابر حوادث فیزیکی (مشکلات سخت‌افزاری سرور، حوادث طبیعی و ... ) و یا مجازی ( هک، مشکلات نرم‌افزاری و .. ) بر عهده دموبن است.
 1. سايت دموبن به هيچ سازمان، نهاد و تشكل عمومي، دولتي و نیمه‌دولتی وابسته نيست و به‌صورت خصوصي اداره می‌شود و تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دموبن می‌باشد.
 1. اخبار، اسناد و مدارك موجود بر روی اين وب‌سایت ممكن است شامل اشكالات تحريري يا غيرعمدي باشد. اما ما اين حق را براي خود محفوظ می‌داریم كه در هر زمان و در صورت صلاحديد خود، نسبت به رفع هر نوع اشكال و يا حذف قسمت يا قسمت هائي از سايت اقدام نماييم. سايت دموبن ممكن است هر نوع تغييرات ديگری را كه لازم بداند در سايت و محتوای آن و سرویس‌های ارائه‌شده در هر زمان و بدون اطلاع انجام بدهد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

دموبن به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

دموبن متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت دموبن ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. تلاش می‌کنیم که با استفاده از یک سرور ایمن با نرم‌افزاری که همه اطلاعات محرمانه را پیش از ارسال به ما رمزگذاری می‌کند، اطمینان حاصل کنیم که هرگونه ارتباط آنلاین با شما مطابق با استانداردهای عالی حریم خصوصی و ایمنی ما می‌باشد. به‌علاوه، ما اقدامات قدرتمندی را برای حفاظت از تمام داده‌های مشتری در برابر دسترسی غیرمجاز به کار می‌بریم.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات دموبن ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط دموبن جزئی از اموال دموبن محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار دموبن است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای دموبن محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط دموبن و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار دموبن است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت دموبن و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای دموبن محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات دموبن ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

کوکی‌ها، بخش‌های کوچک اطلاعاتی هستند که توسط مرورگر در دیسک سخت یک کامپیوتر ذخیره می‌شوند. کوکی‌هایی که استفاده می‌کنیم، به ما این امکان را می‌دهند که کاربران و اطلاعات مربوط به آن‌ها را در دفعات بعدی مراجعه بشناسیم؛ تا شما نیازی به واردکردن اطلاعات مشابه بیش از یک‌بار نداشته باشید. ما هیچ‌گونه اطلاعات محرمانه قابل شناسایی را در کوکی‌های کاربران قرار نمی‌دهیم. به‌علاوه، کوکی‌ها برای دسترسی به اطلاعات واردشده در سرور امن به کار نمی‌روند. این اطلاعات فقط زمانی قابل‌دسترس هستند که نام کاربری خود را وارد کنید.

ما بدون اجازه صریح از کاربر، اطلاعات شخصی وی (مانند نام، آدرس، شماره تلفن) را با (دیگر) اشخاص، معامله نمی‌کنیم، یا آن‌ها را به فروش یا اجاره نمی‌گذاریم. همچنین با محدود کردن کارمندان برای دسترسی و استفاده از این اطلاعات، از حریم خصوصی شما محافظت می‌کنیم. اطلاعات شغلی، تحطیلی و حقوقی کاربر تنها به‌صورت آمار کلی ارائه می‌شوند و شامل هیچ‌گونه اطلاعات شخصی قابل‌شناسایی نخواهند بود.

هیچ‌یک از اطلاعات واردشده حساس در این وب‌سایت (ازجمله ایمیل‌ها، شماره تلفن، موبایل و سایر موارد) منتشر نخواهد شد و به‌صورت کامل نزد ما محفوظ خواهند ماند. برخی از اطلاعات پایه‌ای شما مانند آدرس IP توسط سرویس‌های آمارگیری ازجمله Google Webmasters و Google Analytics جمع‌آوری خواهند شد که فقط و فقط باهدف افزایش رضایت کاربران از این وب‌سایت مورد استفاده قرار خواهند گرفت. اطلاعات غیر حساس مانند نام، نام خانوادگی ممکن است در قسمت‌های مختلف سایت ازجمله قسمت نظرات به‌صورت عمومی نشان داده شوند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات دموبن استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به دموبن ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که دموبن به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد دموبن برای اعضای وب¬سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند.

تعهدات حفظ اطلاعات از سوی دموبن

سیاست شماره ۱ : سیاست اصلی و استراتژی دموبن بر حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی کاربران و اعضا بنا نهاده شده است و بر همین اساس تمامی سیاست‌ها و تصمیم‌گیری‌های مربوطه در راستای حفظ حریم و اطلاعات خصوصی اعضا و کاربران است.

سیاست شماره ۲ : دموبن بر خود واجب می‌داند که با تمام قوا و توان از کلیه اطلاعات شخصی کاربر به ‌عنوان عضو سایت حفاظت نموده و این اطلاعات را در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.

سیاست شماره ۳ : کاربران می‌توانند در هر زمان، نسبت به تغییر اطلاعات درج شده در پروفایل خود اقدام کنند.

سیاست شماره ۴ : کاربران و اعضای سایت در هر زمان که اراده نمایند قادرند اطلاع‌رسانی یا سایر ایمیل‌‌هایی را که از سوی شرکت به ایشان ارسال می‌شود، متوقف نمایند.

سیاست شماره ۵ : با توجه به نوع فعالیت تجاری دموبن ، اطلاعات ممکن است به سرورهای رایانه‌ای در کشورهای دیگر انتقال داده شوند. هر گونه انتقال اطلاعات همراستا با قوانین حفاظت از داده‌های انگلستان و اتحادیه اروپا است.

سیاست شماره ۶ : دموبن در هر زمان حق تعدیل، تغییر، یا به روزرسانی سیاست‌های حفظ حریم خصوصی را برای خود محفوظ می‌دارد و تغییرات احتمالی را به اطلاع شما می‌رساند.

جهت پرسش هرگونه سوالی درخصوص حریم کاربران در دموبن با ما تماس حاصل نمایید: support@demobon.ir

درباره این سند

چنانچه شما نگراني و يا نکته‌ای مبهم در اين موافقت‌نامه مشاهده مي‌نماييد، می توانید جهت دریافت توضیحات کامل تر و یا ایجاد شفافیت بیشتر از طریق صفحه ارتباط با ما با دموبن در تماس باشید. دموبن سعي می‌کند در کمترين زمان ممکن، نسبت به رفع نگراني و مشکل به وجود آمده اقدام نمايد.

سايت دموبن می‌تواند با به‌روز کردن شرايط استفاده از وب‌سایت، در هر زمان اين شرايط و مقررات را مورد تجدیدنظر قرار دهد. کاربر مقيد و متعهد به چنين تجدیدنظرهایی هست و بنابراین لازم است هر از چند گاهي از اين صفحه ديدن نماييد تا از شرايط و مقررات جارى و لازم‌الاجرا در زمان منظور مطلع شود.

لازم به ذکر است درصورتی‌که شما حتی با یک مورد از شرایط این سند و یا اصلاحیه‌های آن برای یکی از سرویس‌ها موافق نباشید، باید استفاده خود از آن سرویس را متوقف کنید. در غیر این صورت مسئولیت عواقب آن به عهده خود شما خواهد بود.

این شرایط، رابطه بین دموبن و شما به‌عنوان کاربر دموبن را کنترل می‌کند و هیچ‌گونه حقوقی را که به نفع شخص ثالث باشد ایجاد نمی‌کنند.

اگر شما این شرایط را رعایت نکرده و ما بلافاصله اقدام نکنیم، به این معنا نیست که ما از حقوقی که ممکن است داشته باشیم (مانند اقداماتی درآینده) دست کشیده‌ایم.

اگر درنهایت شرط خاصی قابل‌اجرا نباشد، این مسئله بر سایر شرایط این سند تأثیر نخواهد داشت.

قوانین جمهوری اسلامی ایران، در مورد هرگونه منازعه ایجادشده در اثر یا در ارتباط با این شرایط سرویس‌ها قابل‌اعمال خواهد بود. کلیه ادعاهای ایجادشده در اثر یا در ارتباط با این شرایط یا سرویس‌ها، به‌طور خاص در دادگاه‌های قضایی جمهوری اسلامی ایران جنبه قانونی پیدا می‌کنند.